Marka Tommy Jeans - ciekawostki
Zastanawiasz się skąd nowa nazwa marki Tommy Jeans? Czy to stary Tommy Hilfiger? Mamy dla Ciebie kilka ważnych informacji oraz ciekawostek.
2019-04-24, 11:07

Marka Tommy Jeans


Marki Tommy Jeans oraz Tommy Hilfiger to "dzieci" jednego z najsłynniejszych amerykańskich projektantów mody, czyli Thomasa Jacoba Hilfigera. Marka Tommy Jeans wykształciła się z tej najbardziej znanej Tommy Hilfiger. Jest to zmiana nazwy linii denimowej, która weszła w życie razem z kolekcją "Spring 2018". Taką decyzję podjęto w wyniku szybkiego rozwoju firmy oraz pozycji sprzedaży produktów jeansowych.


Nowa nazwa, stara koncepcja

Marka Tommy Jeans to ukłon w stronę starych jeansowych kolekcji, dzięki którym marka stała się popularna. To właśnie pierwotna linia była jeansowa, nazwa ma podkreślać rolę marki w łączeniu pop kultury z firmą. W pierwszej kolekcji nowej marki widzimy powrót ikonicznej "flagi", którą wszyscy tak dobrze znamy. Jest to świeże spojrzenie na klasykę w streetowym wydaniu. Nowymi ambasadorami marki stanie się również duet muzyczny The Chainsmokers. Z okazji tej wspaniałej współpracy zaprojektowano kurtkę typu bomber, inspirowaną duetem The Chainsmokers, która dostępna jest w sklepach od jesieni 2018 roku. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą marki Tommy Jeans.

KONTAKT / AUTOR
Maicon
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy