Gaudi - odzież dla pewnej siebie kobiety
Jeśli pragniesz stać się pewna siebie i odnaleźć swój unikatowy styl? Marka Gaudi to właśnie ubrania, które pozwolą Ci osiągnąć Twój cel.
2019-03-21, 14:35

Historia Marki

Gaudi to firma, która powstała w 1990 roku we Włoszech i dopiero 10 lat później dotarła do Europy Wschodniej. Jej pierwsze sukcesy w tym rejonie można odnotować na Słowacji, a później w krajach takich jak Czechy, Węgry i Polska. Marka pomaga nadać kobietom nietuzinkowy oraz oryginalny styl. Czuć w niej włoską elegancję, która idealnie sprawdzi się zarówno w zimie jak i w lecie. Gaudi to połączenie różnych stylów, które promują indywidualność oraz wydobywają Twój charakter. W każdej kolekcji marki, wszystkie kobiety znajdą coś dla siebie. Koszulki, czy bluzki z długim rękawem, po cardigany, spodnie materiałowe, czy spódnice ołówkowe i sukienki koktajlowe.

Gaudi buty oraz ubrania

Kolekcja obuwia Gaudi posiada zarówno nowoczesne kroje jak i bogate włoskie wzornictwo. Wszystko wykonane jest z materiałów najwyższej jakości takich jak skóra. Ich celem jest zapewnienie ciepła oraz komfortu podczas najgorszych warunków pogodowych. Najnowsza kolekcja to zarówno botki na obcasie, botki na platformie, szpilki, kozaki na platformie, kozaki na obcasie i inne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem oraz stworzeniem własnego stylu razem z marką Gaudi.

KONTAKT / AUTOR
Maicon
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy